Złomowanie pojazdów, auto złom Katowice

Klienci nieraz pytają, czy zezłomujemy ich pojazd, jeśli jest niekompletny lub poważnie uszkodzony.
Nasza autokasacja w Katowicach obejmuje nie tylko takie samochody, ale też te, które uległy wypadkom lub są względnie sprawne technicznie i można nimi przyjechać.
Co więcej, nie tylko weźmiemy taki egzemplarz, ale też za niego zapłacimy! Prawda, że korzystnie?

Nasza działalność nie opiera się na wyborze konkretnych marek czy modeli.
Nie wahaj się więc zadzwonić i ustalić szczegóły dotyczące twojego samochodu, bez względu na to, jaki to egzemplarz.
Złomowanie aut w Katowicach przebiega bardzo sprawnie, a cały proces zgłaszania chęci zezłomowania samochodu i odbioru go od Klienta trwa krótko.
W znaczącej większości przypadków jesteśmy gotowi odebrać pojazd z wyznaczonego miejsca w czasie nieprzekraczającym 24 godzin od zgłoszenia.

Kasacja auta w innych firmach może być niesatysfakcjonująca, bo ceny za przyjęty pojazd wahają się w zależności od kilku czynników.
Niektórzy odliczają od wagi całkowitej pojazdu nawet koło zapasowe!
Dlatego zadzwoń do nas i sprawdź, ile możesz zyskać oddając w nasze ręce swój stary i wyeksploatowany pojazd.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Katowice

Stacja demontażu pojazdów, auto złom Katowice Stacja demontażu pojazdów, auto złom Katowice Stacja demontażu pojazdów, auto złom Katowice
 • Przyjmujemy każde auto!

  Klienci nieraz pytają, czy zezłomujemy ich pojazd, jeśli jest niekompletny lub poważnie uszkodzony. Nasza autokasacja w Katowicach obejmuje...

 • Wspólna troska o środowisko

  Zalegający wrak samochodu na parkingu osiedlowym lub w garażu to nie tylko problem wizualny, ale też ekologiczny. Nie musisz się martwić,...

 • Kasacja to szybki zysk!

  Mimo wystawiania wielu ogłoszeń nadal nie możesz sprzedać swojego starego samochodu? Chcesz odzyskać za niego pieniądze jak najszybciej, by...

 • Dowolne miejsce odbioru pojazdu!

  Chcesz zezłomować swoje auto, ale nie wiesz, jak je przetransportować? Nie musisz się o to martwić. Nasza „ Autokasacja Katowice ” zatroszczy...
 
 
 • ARTUR

  Szukałem dobrego miejsca do zezłomowania swojego auta i w końcu je znalazłem! Super kontakt i bezproblemowa obsługa. Auto pozostawało wiele do życzenia, a jednak udało się sporo za niego wziąć. No i proste przejrzyste zasady. Formalności załatwione szybko. Polecam!

 • BEATA

  Zastanawiałam się, gdzie mogę pozbyć się starszego pojazdu i nie być dodatkowo oszukana. Całe szczęście, że trafiłam do waszej auto kasacji. Nie miałam jak dostarczyć swojego samochodu, ale pomogliście w transporcie. I udało się odzyskać część pieniędzy. Bardzo fachowa pomoc.

 • AGNIESZKA

  Złomowanie to typowo męskie zajęcie, ale z Wami dałam sobie z tym radę! Rzetelna obsługa i bardzo sympatyczny kontakt. Nie było się czego obawiać, a formalności załatwiłam bardzo szybko. Super miejsce do oddania swojego starego złomka. Teraz już nie muszę się zastanawiać, czy przejdzie następny przegląd.

 • TOMEK

  Super kontakt i szybkie złomowanie! Transport zrealizowany bardzo szybko, przez co nie musiałem się martwić o to, jak dostarczyć na złom swoje stare auto. Odzyskałem też sporo gotówki. W wydziale komunikacji też wszystko ok. Sprawnie, szybko i przede wszystkim legalnie. Polecam!