Złomowanie pojazdów, auto złom Katowice

Chcesz zezłomować swoje auto, ale nie wiesz, jak je przetransportować?
Nie musisz się o to martwić.
Nasza „Autokasacja Katowice” zatroszczy się o to, by wysłać lawetę w dowolne, wyznaczone przez Ciebie miejsce.
Nie ważne, czy jest to twoja posesja, działka, parking osiedlowy, czy jeszcze inny obszar. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w pozbyciu się uciążliwego problemu.

Rzadko zdarza się, by właściciel pojazdu posiadał lawetę do transportu wraku.
Wynajęcie takiego sprzętu również nie należy do najtańszych, przez co zysk z utylizacji samochodu drastycznie spada.
Rozwiązaniem jest wybór naszej firmy i skorzystanie ze złomowania aut w Katowicach.
Wysyłamy transport po niesprawne auto przeznaczone do złomowania, dzięki czemu nie musisz obawiać się o to, w jaki sposób je do nas dostarczyć.
Zgodzisz się, że to komfortowe rozwiązanie?

Złomowanie samochodu w naszej firmie jest bardzo proste.
Po przyjęciu pojazdu otrzymujesz od nas stosowne dokumenty, dzięki którym dokończysz formalności administracyjne w miejscowym wydziale komunikacji.
Nie wahaj się też postarać się o zwrot nadpłaconej składki OC. W ten sposób odzyskasz jeszcze więcej środków z wyeksploatowanego auta.
Musisz tylko dać nam znać!

Kasacja aut, auto złom Katowice

Kasacja aut, auto złom Katowice Kasacja aut, auto złom Katowice Kasacja aut, auto złom Katowice
 • Przyjmujemy każde auto!

  Klienci nieraz pytają, czy zezłomujemy ich pojazd, jeśli jest niekompletny lub poważnie uszkodzony. Nasza autokasacja w Katowicach obejmuje...

 • Wspólna troska o środowisko

  Zalegający wrak samochodu na parkingu osiedlowym lub w garażu to nie tylko problem wizualny, ale też ekologiczny. Nie musisz się martwić,...

 • Kasacja to szybki zysk!

  Mimo wystawiania wielu ogłoszeń nadal nie możesz sprzedać swojego starego samochodu? Chcesz odzyskać za niego pieniądze jak najszybciej, by...

 • Dowolne miejsce odbioru pojazdu!

  Chcesz zezłomować swoje auto, ale nie wiesz, jak je przetransportować? Nie musisz się o to martwić. Nasza „ Autokasacja Katowice ” zatroszczy...
 
 
 • ARTUR

  Szukałem dobrego miejsca do zezłomowania swojego auta i w końcu je znalazłem! Super kontakt i bezproblemowa obsługa. Auto pozostawało wiele do życzenia, a jednak udało się sporo za niego wziąć. No i proste przejrzyste zasady. Formalności załatwione szybko. Polecam!

 • BEATA

  Zastanawiałam się, gdzie mogę pozbyć się starszego pojazdu i nie być dodatkowo oszukana. Całe szczęście, że trafiłam do waszej auto kasacji. Nie miałam jak dostarczyć swojego samochodu, ale pomogliście w transporcie. I udało się odzyskać część pieniędzy. Bardzo fachowa pomoc.

 • AGNIESZKA

  Złomowanie to typowo męskie zajęcie, ale z Wami dałam sobie z tym radę! Rzetelna obsługa i bardzo sympatyczny kontakt. Nie było się czego obawiać, a formalności załatwiłam bardzo szybko. Super miejsce do oddania swojego starego złomka. Teraz już nie muszę się zastanawiać, czy przejdzie następny przegląd.

 • TOMEK

  Super kontakt i szybkie złomowanie! Transport zrealizowany bardzo szybko, przez co nie musiałem się martwić o to, jak dostarczyć na złom swoje stare auto. Odzyskałem też sporo gotówki. W wydziale komunikacji też wszystko ok. Sprawnie, szybko i przede wszystkim legalnie. Polecam!