Złomowanie aut, auto złom Katowice

Zalegający wrak samochodu na parkingu osiedlowym lub w garażu to nie tylko problem wizualny, ale też ekologiczny.
Nie musisz się martwić, pomożemy ci w tym! Wystarczy zadzwonić lub napisać, a my zajmiemy się resztą. Nie chodzi jedynie o pozbycie się pojazdu.
Nasza autokasacja w Katowicach zutylizuje go w sposób przyjazny dla otoczenia.
Jak to robimy?

Kluczowym etapem jest właściwe uszeregowanie części na segmenty.
W pierwszej kolejności z pojazdu spuszczane są wszelkie oleje, ciecze i paliwo. Dzięki temu podczas demontażu innych elementów silnika czy konstrukcji nie wydobędą się one na zewnątrz w sposób niekontrolowany. Segregacja polega na oddzieleniu części pod kątem surowców, z jakich zostały wykonane.
Oddając samochód w nasze ręce masz pewność, że przeprowadzona przez nas złomowanie auta w Katowicach, przebiegnie w zgodzie z troską o środowisko naturalne.

Jeżeli masz auto, którego chcesz się pozbyć i nie chcesz by cały czas zalegało na posesji czy na osiedlowym parkingu, zadzwoń lub napisz.
Zrobimy co trzeba, by legalnie go zezłomować.
Z nami nie tylko pozbędziesz się problemu, ale też zarobisz!

Kasacja pojazdów, auto złom Katowice

Kasacja pojazdów, auto złom Katowice Kasacja pojazdów, auto złom Katowice Kasacja pojazdów, auto złom Katowice
 • Przyjmujemy każde auto!

  Klienci nieraz pytają, czy zezłomujemy ich pojazd, jeśli jest niekompletny lub poważnie uszkodzony. Nasza autokasacja w Katowicach obejmuje...

 • Wspólna troska o środowisko

  Zalegający wrak samochodu na parkingu osiedlowym lub w garażu to nie tylko problem wizualny, ale też ekologiczny. Nie musisz się martwić,...

 • Kasacja to szybki zysk!

  Mimo wystawiania wielu ogłoszeń nadal nie możesz sprzedać swojego starego samochodu? Chcesz odzyskać za niego pieniądze jak najszybciej, by...

 • Dowolne miejsce odbioru pojazdu!

  Chcesz zezłomować swoje auto, ale nie wiesz, jak je przetransportować? Nie musisz się o to martwić. Nasza „ Autokasacja Katowice ” zatroszczy...
 
 
 • ARTUR

  Szukałem dobrego miejsca do zezłomowania swojego auta i w końcu je znalazłem! Super kontakt i bezproblemowa obsługa. Auto pozostawało wiele do życzenia, a jednak udało się sporo za niego wziąć. No i proste przejrzyste zasady. Formalności załatwione szybko. Polecam!

 • BEATA

  Zastanawiałam się, gdzie mogę pozbyć się starszego pojazdu i nie być dodatkowo oszukana. Całe szczęście, że trafiłam do waszej auto kasacji. Nie miałam jak dostarczyć swojego samochodu, ale pomogliście w transporcie. I udało się odzyskać część pieniędzy. Bardzo fachowa pomoc.

 • AGNIESZKA

  Złomowanie to typowo męskie zajęcie, ale z Wami dałam sobie z tym radę! Rzetelna obsługa i bardzo sympatyczny kontakt. Nie było się czego obawiać, a formalności załatwiłam bardzo szybko. Super miejsce do oddania swojego starego złomka. Teraz już nie muszę się zastanawiać, czy przejdzie następny przegląd.

 • TOMEK

  Super kontakt i szybkie złomowanie! Transport zrealizowany bardzo szybko, przez co nie musiałem się martwić o to, jak dostarczyć na złom swoje stare auto. Odzyskałem też sporo gotówki. W wydziale komunikacji też wszystko ok. Sprawnie, szybko i przede wszystkim legalnie. Polecam!